Arena Riga, Latvija
KINO
Leģendāras grupas koncerts

            UPDATE no 29.11.23 - Draugi, mums ir ilgi gaidītas ziņas - beidzot ar grupu ir saskaņots jauns koncerta datums, citāts no līguma pielikuma:
"Pasākuma norises datums un vieta ir 2025. gada 21. jūnijs. Ja apstākļi ļauj Pasākumu rīkot agrāk par norādīto datumu (vienojoties ar Arēna Rīga), Pasākuma datums var tikt mainīts uz agrāku datumu."

                Papildināsim savā vārdā: plāns ir sekojošs - tiklīdz tiek atjaunots vīzu režīms starp Latviju un Krieviju, vispirms grupas dalībnieki saņem vīzas, pēc kā tiek saskaņots tuvāks koncerta datums ar Arēnu Rīga, un šis datums netiks mainīts, pamatojoties uz saņemtajām vīzām, kā rezultātā būs iespējams iegādāties ne tikai biļetes uz ilgi gaidīto koncertu, bet arī lidmašīnu ar sudraba spārnu un rezervēt viesnīcu.
              Mūsu mērķis paliks nemainīgs – pēc iespējas ātrāk noorganizēt koncertu, nevis bezgalīgi to atlikt, pat ja ne grupas vai organizatoru vainas dēļ. Ceram, ka tas var notikt nākamā, 2024. gada vasarā vai rudenī!
Visas iepriekš iegādātās biļetes neatkarīgi no iegādes gada un datuma būs derīgas jaunajā datumā, arī biļešu tirdzniecība tiks atsākta nedaudz vēlāk.

UPDATE from 11/29/23 - Friends, we have long-awaited news - a new date for the concert has finally been agreed upon with the group, quote from the annex to the agreement:
“The date and place of the Event is June 21, 2025. If circumstances allow the Event to be held earlier than the specified date (by agreement with the Arena Riga), the date of the Event may be changed to an earlier date.”
           Let us add on our own behalf: the plan is as follows - as soon as the visa regime between Latvia and Russia is resumed, first the band members receive visas, after which a closer date for the concert is agreed upon with Arena Riga, and this date will not be changed based on the visas received, as a result which will make it possible to buy not only tickets for the long-awaited concert, but also for a plane with a silver wing, and book a hotel.
           Our goal will remain the same - organizing the concert as quickly as possible, and not endlessly postponing it, even if not through the fault of the group or the organizers. We hope that it can take place in the summer or fall of next year, 2024!
All previously purchased tickets, regardless of the year and date of purchase, will be valid for the new date; ticket sales will also be resumed a little later.

Mēs darām visu, lai šis ilgi gaidītais koncerts notiktu. Atgādinām par lūgumu neiegādāties aviobiļetes, kamēr nav apstiprināta vīzu izsniegšana mūziķiem, un visa aktuālākā informācija tiek publicēta mūsu Facebook lapā, uz kuru aicinām abonēt - https://www.facebook.com/smarteventsriga 

Šis ir bezprecedenta notikums - grupa KINO nav muzicējusi 30 gadus! Programmas pamatā ir Viktora Coja īstā balss, kas digitalizēta no oriģinālajiem grupas KINO daudzkanālu ierakstiem. Grupas sastāvā ir divi dažādu gadu oriģinālie basģitāristi Aleksandrs Titovs un Igors Tihomirovs, kā arī nemainīgais ģitārists Jurijs Kasparjans. Koncertā piedalās arī bundzinieks, taustiņinstrumentālists un ritma ģitārists. Viens no šova radītājiem un producentiem ir Viktora dēls - Aleksandrs Cojs.

Projekta ideja - parādīt, kāda var būt grupas KINO uzstāšanās 2023. gadā, ar labu mūsdienīgu skaņu un skatuves māksliniecisko risinājumu (iestudējumu). Lielākā daļa no repertuāra tiks izpildīta ļoti pietuvināta oriģinālam, taču neizpaliks improvizācijas un jauni izteiksmes līdzekļi. Tihomirovs un Titovs būs atbildīgi katrs par savu radošās darbības periodu, atbilstoši - vēlo un agro. Daļu dziesmu izpildīs visi seši dalībnieki kopā.

Divu stundu koncertā tiks izmantotas speciāli veidotas video instalācijas - gandrīz pilnmetrāžas filma, kurā iekļauta grafika, animācija, jauni video un arhīvu materiāli. Video, gaisma un mūzika tiks sinhronizēti pilnvērtīgā mūsdienu multimediju koncertuzvedumā. Viktora Coja zīmējumi, grupas KINO vāku ģeometriskā abstrakcija, kino hronika, nelieli dokumentālā kino fragmenti, animēti grupas dalībnieki - tās ir tikai dažas no tēmām, kas veidos uzveduma vizuālo daļu. Video veido kompānija Firecat Films.

Šis koncerts būs vienlīdz interesants tiem, kuriem bija paveicies vērot grupu KINO dzīvajā izpildījumā, un, protams, arī tiem, kuri par to pat nesapņoja. Papildus balsij no oriģinālajām lentēm tiks izmantotas īstas taustiņinstrumentu partijas, kuras ne vienmēr ir labi saklausāmas albumos. "Koncertā izmantojam arī visus retos audio ierakstus un mūzikas uzmetumus, kas tika atrasti programmas sagatavošanas laikā," sacīja Aleksandrs Cojs.

 “Mēs esam pateicīgi par Jūsu mīlestību pret grupas KINO mūziku” 

Visiem mūsu faniem gan Latvijā, gan Eiropā mēs izsludinām koncertu 10. jūnijā Rīgā. Gaidīsim Jūs Arēnā Rīga! ”.

  • UZMANĪBU! Sakarā ar to, ka Eiropas Savienības teritorijā koncerts notiks tikai Rīgā, pastāv potenciāli liela interese un biļešu pieprasījums ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Polijas, Čehijas, Vācijas, Francijas, Spānijas un citu Eiropas Savienības valstu skatītājiem, kā arī, ņemot vērā, ka nākotnē, iespējams cenu pieaugums - iesakām Latvijas auditorijai neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi.

SMART EVENTS - koncerta organizators Rīgā.

vairāk
Norises vieta
Arena Riga, Latvija
Skanstes iela 21, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013, Latvija