Arena Riga, Latvija
KINO
Grupas koncerts

UPDATE 02.09.2023. - Draugi, mums ir ilgi gaidītas ziņas - pēc 15. septembra grupa KINO paziņos jaunu koncerta datumu Rīgā, kas ir atbilde uz vasaras laikā biežāk uzdoto jautājumu, vai koncerts notiks vai tas ir atcelts. 
JĀ, TAS TIEŠĀM NOTIKS UN NETIKS ATCELTS. 
Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas jaunajā datumā. 
Plašāka informācija tiks publicēta pēc 15. septembra. 
 
ENG UPDATE from 2th of September - Friends, we have long-awaited news - after September 15, the KINO group will announce a new date for the concert in Riga,
which is the answer to the frequently asked question over the summer whether the concert will take place or is it cancelled.
YES, IT WILL REALLY HAPPEN AND WILL NOT BE CANCELED.
All previously purchased tickets will be valid for the new date. More information will be published after September 15th.

Mēs darām visu, lai šis ilgi gaidītais koncerts notiktu. Atgādinām par lūgumu neiegādāties aviobiļetes, kamēr nav apstiprināta vīzu izsniegšana mūziķiem, un visa aktuālākā informācija tiek publicēta mūsu Facebook lapā, uz kuru aicinām abonēt - https://www.facebook.com/smarteventsriga 

Šis ir bezprecedenta notikums - grupa KINO nav muzicējusi 30 gadus! Programmas pamatā ir Viktora Coja īstā balss, kas digitalizēta no oriģinālajiem grupas KINO daudzkanālu ierakstiem. Grupas sastāvā ir divi dažādu gadu oriģinālie basģitāristi Aleksandrs Titovs un Igors Tihomirovs, kā arī nemainīgais ģitārists Jurijs Kasparjans. Koncertā piedalās arī bundzinieks, taustiņinstrumentālists un ritma ģitārists. Viens no šova radītājiem un producentiem ir Viktora dēls - Aleksandrs Cojs.

Projekta ideja - parādīt, kāda var būt grupas KINO uzstāšanās 2023. gadā, ar labu mūsdienīgu skaņu un skatuves māksliniecisko risinājumu (iestudējumu). Lielākā daļa no repertuāra tiks izpildīta ļoti pietuvināta oriģinālam, taču neizpaliks improvizācijas un jauni izteiksmes līdzekļi. Tihomirovs un Titovs būs atbildīgi katrs par savu radošās darbības periodu, atbilstoši - vēlo un agro. Daļu dziesmu izpildīs visi seši dalībnieki kopā.

Divu stundu koncertā tiks izmantotas speciāli veidotas video instalācijas - gandrīz pilnmetrāžas filma, kurā iekļauta grafika, animācija, jauni video un arhīvu materiāli. Video, gaisma un mūzika tiks sinhronizēti pilnvērtīgā mūsdienu multimediju koncertuzvedumā. Viktora Coja zīmējumi, grupas KINO vāku ģeometriskā abstrakcija, kino hronika, nelieli dokumentālā kino fragmenti, animēti grupas dalībnieki - tās ir tikai dažas no tēmām, kas veidos uzveduma vizuālo daļu. Video veido kompānija Firecat Films.

Šis koncerts būs vienlīdz interesants tiem, kuriem bija paveicies vērot grupu KINO dzīvajā izpildījumā, un, protams, arī tiem, kuri par to pat nesapņoja. Papildus balsij no oriģinālajām lentēm tiks izmantotas īstas taustiņinstrumentu partijas, kuras ne vienmēr ir labi saklausāmas albumos. "Koncertā izmantojam arī visus retos audio ierakstus un mūzikas uzmetumus, kas tika atrasti programmas sagatavošanas laikā," sacīja Aleksandrs Cojs.

 “Mēs esam pateicīgi par Jūsu mīlestību pret grupas KINO mūziku” 

Visiem mūsu faniem gan Latvijā, gan Eiropā mēs izsludinām koncertu 10. jūnijā Rīgā. Gaidīsim Jūs Arēnā Rīga! ”.

  • UZMANĪBU! Sakarā ar to, ka Eiropas Savienības teritorijā koncerts notiks tikai Rīgā, pastāv potenciāli liela interese un biļešu pieprasījums ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Polijas, Čehijas, Vācijas, Francijas, Spānijas un citu Eiropas Savienības valstu skatītājiem, kā arī, ņemot vērā, ka nākotnē, iespējams cenu pieaugums - iesakām Latvijas auditorijai neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi.

SMART EVENTS - koncerta organizators Rīgā.

vairāk
Norises vieta
Arena Riga, Latvija
Skanstes iela 21, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013, Latvija