PALLADIUM
NIRVANA TRIBUTE
KONCERTS
Uzmanību! Pirmās 100 biļetes par īpašo Early bird cenu 30€ ir izpārdotas, tikai līdz 25.09 cena 35€, pēc tam un pirms koncerta - 40€.
 Pasteidzies iegādāties biļetes par zemāku cenu!

Nenokavē ar pirkumu, vietu skaits PALLADIUM ir ierobežots!

Draugi, mēs zinām, ka Latvijā ir milzīgs skaits kulta grupas NIRVANA cienītāju, tāpēc steidzam jūs iepriecināt - 6. oktobrī vienīgais pasaulē atzītākas grupas NIRVANA TRIBUTE koncerts Latvijā, kuru daudzi autoritatīvi kritiķi un mūziķi novērtē kā labāko veltījumu NIRVANA pasaulē, notiks PALLADIUM zālē 6. oktobrī, maksimāli pietuvināti oriģinālam.
Šeit ir viņu novērtējumi -
"Vistuvāk īstajam!" - Ārons Burkhards, oriģinālais NIRVANA bundzinieks
"Absolūti pārsteidzošs" - BBC RADIO
"Vistuvāk, ko jebkad esat nonācis, lai klātienē dzirdētu Kobeina balsi" - Loudwire
"NIRVANA TRIBUTE norāva jumtu!" - Kerrangs

Tāpēc iesakām neaizkavēt pirkumu, PALLADIUM nav gumijas!)) Stāvvietu var nepietikt visiem, un cenas pieaugs ar katrām simts pārdotajām biļetēm.

N.B. Gods uzstāties atklāšanas cēlienā krita Latvijas grupai TAKNADO - tā ir neticama divu Latvijas rokgrupu Invasion un Upsent talantu simbioze. Viņu mūzikas žanrā ietilpst tādi arvien populārāki virzieni kā Synthwave, Synth-Rock, Outrun, Retrowave un Dark-disco.
TAKNADO aizvedīs mūs atpakaļ 80. gadu laikmetā, neona gaismu, sintezatoru aranžējumu un spēcīgu ritmu pasaulē, kad mūzikas pasauli iekaroja elektroskaņa.
Nepalaidiet garām iespēju noķert apbrīnojamo sinthwave vilni no TAKNADO pirms NIRVANA Tribute uzstāšanās!

Pasākumu var apmeklēt: bez vecuma ierobežojumiem
Ieeja bez maksas: līdz 6 gadiem
Pasākuma ilgums: ~1,5 stundas
Ieeja pasākumā: no 18:30
IEEJAS BIĻETES uz pasākumu tiek piedāvātas dažādās cenu kategorijās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Aicinām vispirms iegādāties lētākas biļetes.  
vairāk
Norises vieta
PALLADIUM
Sektors Cena Brīvas vietas
Stāvvietas € 40.00
Brīvas vietas:
20+