LIETOŠANAS NOTEIKUMI


1. Producentu kompānija SMART EVENTS ir vietnes īpašnieks un piedāvāto pasākumu organizators.

2. Saskaņā ar Latvijas likumiem šis līgums ir publisks piedāvājums. Piekrītot zemāk izklāstītajiem nosacījumiem, klients veic apmaksu par pasūtītajām biļetēm saskaņā ar šī līguma noteikumiem. Klienta apmaksa par biļetēm ir pielīdzināma noslēgšanai par piedāvājumā minētajiem nosacījumiem.
3. Uzņēmums sniedz pilnu informāciju par organizētajiem pasākumiem mājaslapā: to aprakstu, vietu un laiku, biļešu cenām.

4. Veicot pasūtījumu, klientam ir pienākums sniegt patiesu informāciju par sevi un piekrist personas datu vākšanai un izmantošanai un to apstrādei, elektroniskās biļetes saņemšanai, paziņojumu par pasūtījumu, paziņojumu par pasūtījuma atcelšanu, aizstāšanu vai atlikšanu. notikumu. Klienta sniegtā informācija netiek izpausta, publicēta vai nodota citām personām. Dati tiek izmantoti tikai attiecīgo pakalpojumu sniegšanai. Uzņēmums nerediģē un tam nav tiesību rediģēt klienta informāciju. Iegādātās biļetes (kas ir ierasta prakse pasākumu organizēšanas jomā) nevar atgriezt vai apmainīt.

5. Klients var patstāvīgi veikt pasūtījumu vietnē. Pēc tam, kad klients aizpildīs attiecīgos datus, reģistrējoties vietnē vai apmaksājot pasūtījumu, būs pieejams pilns pakalpojumu saraksts:
brīdināšanas sistēma;
biļešu rezervēšana un labāko sēdvietu izvēle;
e-pasta biļetenu un sms brīdinājumu abonēšana.
Klientam vienmēr ir iespēja atteikties no jaunumu saņemšanas un pārtraukt e-pasta un sms brīdinājumu saņemšanu, sazinoties ar uzņēmumu vai noklikšķinot uz informatīvajā izdevumā norādītās saites.

6. Mūsu mājaslapā mēs izmantojam sīkdatnes, t.i., mazus teksta failus, kas tiek saglabāti apmeklētāja datorā vai mobilajā ierīcē, apmeklējot vietni. Sīkdatnes ir nepieciešamas tiešai pakalpojuma sniegšanai, kā arī, lai analizētu lietotāja ērtības un sniegtu augstākas kvalitātes pakalpojumu. Pakalpojumu sniegšanai izmantojam nepieciešamās sesijas (pagaidu) sīkdatnes, kuras tiek automātiski dzēstas, tiklīdz klients aizver interneta pārlūkprogrammu. 


SIA SMART EVENTS INTERNETA VEIKALA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

SIA SMART EVENTS interneta veikala lietotāji piekrīt un apņemas ievērot sekojošus lietošanas noteikumus.
E-veikalu administrē SIA SMART EVENTS (turpmāk tekstā SMART EVENTS), Reģ. numurs: 40203224537, juridiskā adrese: Pulkveža Brieža iela 8-25, Rīga, LV-1010, e-pasts. e-pasts: smart@smartevents.lv; tālr. +371-29-216203.

1. Līguma priekšmets:
SMART EVENTS piedāvā tirdzniecībā biļetes uz tā organizētajiem pasākumiem ar nosacījumiem, kas norādīti zemāk punktos par elektronisko biļešu (I-biļetes) iegādes noteikumiem.
Pērkot biļetes interneta veikalā, netiek piemēroti tirdzniecības uzcenojumi.
2. Apmaksa par biļetēm:
Apmaksai par izvēlētajām biļetēm e-veikalā tiek nodrošinātas 20 minūtes, kuru laikā klients apmaksā darījumu ar pārskaitījumu vai internetbankās (Multilink) Ja 20 minūšu laikā klients nav veicis maksājumu, darījums tiek uzskatīts par nepabeigtu, biļetes tiek atgriezti atpakaļ pārdošanā, un klientam ir jāveic pirkums vēlreiz.
3. Biļešu iegāde un saņemšana, izmantojot internetbanku (Multilink):
Lai iegādātos biļetes ar internetbankas (Multilink) starpniecību, veicot pasūtījumu, izvēlieties opciju "Apmaksa internetbankā", tādā gadījumā sistēma pēc apmaksas automātiski nosūtīs iegādātās biļetes uz Jūsu pasūtījumā norādīto e-pastu.
4. Biļešu iegāde un to saņemšana, norēķinoties ar pārskaitījumu:
4.1. Lai iegādātos biļetes ar pārskaitījumu, veicot pasūtījumu, izvēlieties iespēju "Maksāt ar pārskaitījumu", tādā gadījumā sistēma automātiski nosūtīs rezervācijas apstiprinājumu uz Jūsu pasūtījumā norādīto e-pastu. Klientam ir 48 stundas no rezervācijas apstiprinājuma saņemšanas brīža apmaksai.
Vēršam uzmanību – ja maksājums uzņēmuma kontā netiks saņemts noteiktajā termiņā (48 stundas no pasūtījuma veikšanas brīža), rezervācija tiks atcelta un rezervētās biļetes tiks atgrieztas tirdzniecībā.
4.2. I-biļete. Klients saņem I-biļetes PDF formātā uz pirkuma laikā norādīto e-pasta adresi UZREIZ pēc maksājuma saņemšanas uzņēmuma kontā un tā apstrādes SMART EVENTS administrācijā.
4.3. Ja neesat saņēmis pasūtītās biļetes norādītajā termiņā, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: smart@smartevents.lv un/vai pa tālruni +371-29216203.
4.4. Biļešu tirdzniecība ar pārskaitījumu tiek pārtraukta 3 darba dienas pirms pasākuma dienas.
5. Maksājuma apstrāde:
Ja maksājums tiek veikts caur Swedbank, Citadele vai SEB banku, SIA SMART EVENTS maksājumu saņem un apstrādā vienas darba dienas laikā, ja caur citām bankām - divu darba dienu laikā.
6. Biļešu atcelšana/atmaksa
6.1. Tiklīdz saņemsiet SIA "SMART EVENTS" iegādātās biļetes, stāsies spēkā biļetes lietošanas nosacījumi, kas saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumiem Nr.225 "Noteikumi par distances līgumu" skan: "Biļetes netiks mainītas vai pieņemtas atpakaļ, ja Pasākums notiks norādītajā vietā un laikā".
6.2. Ja pasākums tiek atcelts, pasākuma norises laiks vai vieta tiek mainīta, SMART EVENTS ir tiesības piedāvāt līdzvērtīgu biļešu nomaiņu uz citu pasākumu vai atmaksāt iegādāto biļešu izmaksas.
6.3. Pasākuma atcelšanas/pārcelšanas gadījumā klientam tiek atgriezta biļetes nominālā cena.
6.4. Jebkuras domstarpības, kas var rasties, izmantojot e-veikalu, tiek risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas teritorijā spēkā esošo likumdošanu.